هزینه ترجمه انگلیسی به فارسی

سفارش ترجمه تخصصی

 یکی از معیارهایی که برای محاسبه هزینه ترجمه انگلیسی به فارسی در ترجمو در نظر گرفته می شود قیمت به ازای هر کلمه است. موسسات تایپ و ترجمه، قیمت ها را بر اساس هر کلمه برای متون عمومی و متون تخصصی تعیین می کنند. ترجمه به ازای هر کلمه قیمت‌گذاری می ‌شود، بنابراین می تواند در دسته های قیمت ارزان، قیمت متوسط، ثبت سفارش فوری و سفارش بسیار فوری قرار بگیرد. سفارش هایی که تحویل آنها فوری و بسیار فوری هستند، گران تر خواهند بود.  

برای سفارش ترجمه تخصصی در حالت فوری، معمولاً در کمتر از 24 ساعت، ترجمه نهایی به مشتری تحویل داده می شود.  برخی موسسات، قیمت گذاری ترجمه انگلیسی به فارسی برای هر کلمه را بر اساس حجم سفارش مشتری انجام می دهند. اگر حجم سفارش ترجمه بسیار زیاد باشد، تخفیف هایی را در این شرایط در ترجمو اِعمال می کنند.

کافی است در وبسایت ثبت نام نموده  و سفارش ترجمه خود را ثبت نمایید 

ارزان ترین ترجمه مقاله انگلیسی 

صدور فاکتور رایگان می باشد   

هزینه ترجمه          ترجمه فوری  

تماس در ساعات اداری       02152889000 

تماس در ساعات اداری       09198244151 

تماس در ساعات غیر اداری   09197733916 

تلگرام - واتس اپ - وایبر - تماس

هزینه ترجمه انگلیسی به فارسی به ازای هر صفحه

هزینه ترجمه انگلیسی به فارسی

ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی

نوع دیگری از معیار قیمت‌گذاری برای محاسبه هزینه ترجمه انگلیسی به فارسی، در ترجمو در نظر گرفتن قیمت به ازای هر صفحه است. به طور استاندارد، هر صفحه ترجمه یعنی معادل 250 کلمه، که در این حالت، قیمتی که محاسبه شده به ازای هر 250 کلمه خواهد بود. زمانی که مشتری می خواهد سفارش خود را ثبت کند، فایلی که قرار است ترجمه شود توسط کارشناسان موسسه ترجمو بررسی می‌شود و به ازای هر 250 کلمه، قیمت برای آن در نظر گرفته خواهد شد. هزینه نهایی پروژه اعلام می ‌شود و شما می‌توانید یکی از حالت های پروژه فوری یا عادی را انتخاب کنید. معمولاً قیمت گذاری ها هیچ هزینه ای ندارد، مشتری می‌تواند شخصاً تصمیم بگیرد که کار ترجمه را ادامه بدهد یا از خدمات موسسه دیگری استفاده کند. در ترجمو با ارائه بهترین قیمت ها و تعرفه ها به گونه ای عمل کرده ایم تا همگان بتوانند از این خدمات استفاده کنند.