ترجمو

ترجمه فوق تخصصی آنلاین

یکی از خدماتی که در دسترس شما می باشد و شما می توانید برای ترجمه فوق تخصصی آنلاین از خدمات ما استفاده داشته باشید. در این مقاله با شما صحبت خواهیم کرد و شما می توانید از این خدمات استفاده داشته باشیم که قطعا می تواند برای شما مفید واقع شود. در ادامه با ما همراه باشید

بیشتر بخوانید

ترجمه فوری

این موسسه آماده به ارائه ی هر گونه خدماتی در حوزه ی ترجمه فوری با بهترین کیفیت در هر زمینه و رشته ی مورد نظر و در هر زمان که مشتری بخواهد می باشد. کافی است فقط وارد سایت شوید.

بیشتر بخوانید

ویراستاری

ویراستاری می تواند باعث شود که محتوا و متنی که نوشته می شود از لحاظ علمی و نگارشی کیفیت بیشتری داشته باشد. از متون نگارشی گرفته تا متون ترجمه شده، نیازمند ویراستاری به صورت حرفه ای می باشند که در این خصوص شرکت ترجمو می تواند به شما کمک بسیار زیادی داشته باشد.

بیشتر بخوانید

کارهای آزمایشگاهی

کارهای آزمایشگاهی امروزه به یکی از جذاب ترین بخش های تحقیقاتی تبدیل شده است و شما می توانید تحقیقاتی که در این خصوص می خواهید انجام دهید را به ترجمو بسپارید. در این مقاله قصد داریم در این رابطه با شما صحبت کنیم و اطلاعاتی را به صورت دقیق در اختیار شما بگذاریم.

بیشتر بخوانید

طراحی گرافیکی

طراحی گرافیکی می تواند به خدمات یا محصولات شما جان دهد و از این روی دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد. لذا برای طراحی باید دقت بسیار زیادی داشته باشید. در این مقاله ما را همراهی کنید تا اطلاعاتی را در این خصوص با شما به اشتراک بگذاریم که قطعا می تواند برای شما مفید واقع شود.

بیشتر بخوانید

تهیه پاورپوینت

تهیه پاورپوینت از داده های صوتی، ویدئو و حتی از متن می تواند برای ارائه ها بهترین گزینه پیش روی شما باشد و امروزه مورد استفاده قرار می گیرد. در این مقاله با شما همراه خواهیم بود تا در زمینه تهیه پاورپوینت با شما صحبت کرده و اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم که قطعا می تواند برای شما مفید واقع شود.

بیشتر بخوانید

تصویرگری کتاب کودک

تصویرگری کتاب کودک یکی از مهم ترین ویژگی هایی است که در هر کتاب کودک باید رعایت شود. با این وجود نباید از یاد ببریم که این کار حرفه ای باید توسط افراد متخصص انجام شود و از این روی ما در این مقاله خدمات ترجمو را به شما معرفی خواهیم کرد که قطعا می تواند برای شما مفید واقع شود.

بیشتر بخوانید

گویندگی

تهیه یک کلیپ یا فیلم که مربوط به کسب و کار شما باشد یکی از بهترین روش های جذب مخاطب است. برای این که فیلم یا کلیپ شما جان داشته باشد، گویندگی به عنوان یکی از بهترین ابزارها میتواند بهترین ها را پیش وی شما بگذارد و شما می توانید از خدمات ارائه شده از سوی شرکت ترجمو استفاده داشته باشید.

بیشتر بخوانید

صفحه آرایی

برای این که بتوانیم کتاب، مقاله یا حتی فایل های زیبایی داشته باشیم صفحه آرایی یکی از فاکتورهای بسیار مهم شناخته می شود و از این روی توصیه می شود که در خصوص صفحه آرایی اطلاعات بیشتری داشته باشید. در این مقاله با ما همراه باشید تا بیشتر در ارتباط با صفحه آرایی با شما صحبت کنیم.

بیشتر بخوانید

دوبله

دوبله و گویندگی می تواند در بسیاری از کلیپ های کوتاه و حتی در فیلم های بلند مورد استفاده قرار گیرد و از این روی می توان گفت که یکی از مهم ترین نیازهای پیش روی شما به شمار می رود. در این مقاله ما قصد داریم در خصوص دوبله و خدماتی که در این خصوص توسط ترجمو به شما ارائه می شود صحبت کنیم.

بیشتر بخوانید

بازنویسی

بازنویسی یکی از نیازهای نگارشی و ادبیاتی است که در صورت نیاز می توانید آن را از ترجمو دریافت کنید. مهم ترین نکات و خدمات ترجمو در خصوص بازنویسی چیست و اصولا خدمات ما شامل چه مواردی می شود و ما می توانیم به شما کمک کنیم؟ این سوالی است که شاید برای شما هم پیش آمده باشد.

بیشتر بخوانید

تدوین ویدئو

تدوین ویدئو می تواند باعث شود تا کیفیت بیشتری از ویدئوی خود را داشته باشید و یکی از مراحل ویدئو سازی به شمار می رود که امروزه مورد استفاده قرار می گیرد. در این مقاله با شما همراه خواهیم بود تا اطلاعاتی را در این خصوص با شما به اشتراک بگذاریم که قطعا می تواند برای شما مفید واقع شود.

بیشتر بخوانید

تحلیل آماری

تحلیل آماری یکی از مهم ترین نیازهایی است که بسیاری از شرکت ها و افراد به آن نیاز دارند و از این روی باید با دقت بسیار زیادی انجام شود. در این مقاله قصد داریم شما را با شرکت ترجمو بیشتر آشنا کنیم که قطعا می تواند در خصوص تحلیل آماری به شما کمک کند و شما می توانید نسبت به ثبت سفارش اقدام کنید.

بیشتر بخوانید

استخراج مقاله از پایان نامه

استخراج مقاله از پایان نامه برای کسانی که می خواهند رزومه علمی قوی داشته باشند یکی از بهترین گزینه های پیش رو می باشد و از این روی شرکت ترجمو قادر است در این خصوص به شما کمک کند. ما همچنین می توانیم از طریق پایان نامه های منتشر شده توسط دیگران به جمع آوری اطلاعات برای مقاله به شما کمک کنیم.

بیشتر بخوانید

دیتا اینتری

دیتا اینتری را می توان یکی از مهم ترین بخش های پیش نیاز برای پردازش آمار و اطلاعات دانست که باید با دقت بسیار زیادی انجام شود. برای این که این کار را با دقت بسیار بالایی انجام دهید و همچنین در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید، ترجمو می تواند یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما باشد.

بیشتر بخوانید

رفرنس نویسی

رفرنس نویسی را می توان به عنوان یکی از مهم ترین بخش های مربوط به کارهای پژوهشی دانست که امروزه در دسترس شما می باشد و شما می توانید از آن استفاده داشته باشید. در واقع در نوشتن پروپوزال یا مقاله و کتاب، تهیه یک رفرنس با استفاده از نرم افزارهای مختلف می تواند برای شما بسیار مفید باشد.

بیشتر بخوانید

خلاصه نویسی

خلاصه نویسی برای درک بهتر و سریع تر مخاطبان شما از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد و درک نکات انجام یک خلاصه نویسی خوب حائز اهمیت است. در این مقاله با ترجمو همراه باشید تا در زمینه خلاصه نویسی اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم که قطعا می تواند برای شما مفید واقع شود.

بیشتر بخوانید

زیرنویس

زیرنویس برای کلیپ ها، فیلم ها و تیزرهایی که به زبانهای فارسی و غیر فارسی تهیه می شوند می تواند یکی از مهم ترین نیازهای روز به شمار آورد. در این مقاله با ما همراه باشید تا در این خصوص با شما صحبت کرده و اطلاعاتی را در خصوص ارائه خدمات زیرنویس توسط ترجمو با شما در میان بگذاریم.

بیشتر بخوانید

سرچ در گوگل

سرچ در گوگل را می توان به عنوان رایج ترین شیوه دریافت اطلاعات در مورد موضوعات مختلف دانست ولی زمانی که سرچ در گوگل برای کاری خاص باشد و یا به موضوع درسی ما وابستگی بسیار زیادی داشته باشد، می توانیم از خدمات سرچ در گوگل ترجمو استفاده کنیم که به صورت حرفه ای انجام شده است.

بیشتر بخوانید

ترجمه فوری متن

ترجمه فوری متن های مختلف در موسسه ترجمو به عنوان یکی از بهترین موسسه های پیش رو در امر ترجمه با کیفیت و سرعت بسیار بالایی قابل انجام می باشد. به همین دلیل در صورتی که شما بخواهید متون مختلف خود را به دست یک مترجم بسیار توانمند و حاذق بسپارید.

بیشتر بخوانید

هزینه ترجمه انگلیسی به فارسی

یکی از معیارهایی که برای محاسبه هزینه ترجمه انگلیسی به فارسی در نظر گرفته می شود قیمت به ازای هر کلمه است. موسسات تایپ و ترجمه، قیمت ها را بر اساس هر کلمه برای متون عمومی و متون تخصصی تعیین می کنند.

بیشتر بخوانید

اعزام مترجم به محل

اعزام مترجم به محل یکی از خدمات ویژه برای ترجمه تخصصی به شمار می ‌رود. وقتی مترجم به محل شرکت یا محل مورد نظر مشتری اعزام می‌شود با مهارت خود در یک یا چند زبان خارجی، فرایند ترجمه متن یا یک ترجمه شفاهی را انجام می دهد. برای خدمات ترجمه در محل، بهترین و سریعترین مترجمان انتخاب می شوند.

بیشتر بخوانید

ترجمه سریع

یکی دیگر از خدمات ترجمه سریع، ترجمه فوری مقالات است. ترجمه مقالات، بسیار گسترده و متنوع است. مقالات علمی تحقیقاتی به زبان انگلیسی باید به فارسی ترجمه شوند تا دانشجویان و اساتید بتوانند از آنها در تحقیقات خود استفاده کنند. مقالات آی اس آی انگلیسی، مرجع معتبری برای تحقیقات جهانی هستند.

بیشتر بخوانید

ترجمه فایل صوتی تصویری

ترجمه فایل صوتی و تبدیل آن به متن یکی از زیرشاخه‌های خدمات ترجمه فایل صوتی تصویری به شمار می رود. در ترجمه فایل صوتی، مترجم ابتدا فایل صوتی را گوش می دهد و با تبدیل آن به متن، فرآیند ترجمه را انجام می دهد

بیشتر بخوانید

ویرایش گرامری مقاله

یکی از مهمترین بخش های ویرایش گرامری مقاله به ویرایش مقالات دانشگاهی اختصاص دارد. همه ما کم و بیش با اهمیت مقالات دانشگاهی و انتشار مقاله در طول دوران تحصیل آشنایی داریم. دانشجویان تحصیلات تکمیلی به انتشار مقالات در ژورنال های معتبر نیاز دارند تا رزومه تحصیلی خود را قوی تر کنند.

بیشتر بخوانید

تولید زیرنویس فیلم و سریال

خدمات تولید زیرنویس فیلم و سریال به چند دسته اصلی تقسیم بندی می شود. یک دسته از فیلم ها و سریال ها همان ویدیوهای سینمایی هستند. انواع فیلم سینمایی با ژانر مختلف و همچنین سریال ها که در کشورهای مختلف تولید شده برای دوبله و پخش آماده می‌شوند.

بیشتر بخوانید

ترجمه وبسایت

یکی از مهمترین مزیت استفاده از گوگل ترنسلیت برای ترجمه وبسایت این است که در چند ثانیه، متن مورد نظر شما را به زبان دلخواه ترجمه می کند. این یعنی در کوتاه ترین زمان متوجه می شوید که موضوع نوشته های صفحات مختلف یک وب سایت چیست و آیا برای شما مناسب است یا خیر.

بیشتر بخوانید

هزینه ترجمه فوری

معمولا هزینه ترجمه فوری زبان های مختلف با توجه به فوری بودن زمان تحویل نسبت به ترجمه های عادی بیشتر می باشد. اما با توجه به برطرف کردن نیاز مشتری و کاربران مختلف، در صورتی که نیاز به ترجمه فوری سفارش مورد نظر خویش داشته باشند؛ می توانند سفارش های خود را به ترجمو ارسال نمایند تا خیلی زود به هدف مورد

بیشتر بخوانید

ترجمه مقاله

ترجمه مقالات انگلیسی مزایای زیادی دارد. دانشجویان تحصیلات تکمیلی و اساتید دانشگاه ها که به دنبال منابع معتبر برای انجام تحقیقات خود هستند، به خدمات ترجمه تخصصی مقاله انگلیسی نیاز دارند که این امکان در وبسایت ترجمو فراهم شده است.

بیشتر بخوانید

ترجمه متن

ترجمو، انواع خدمات ترجمه مقاله علمی به زبان فارسی انگلیسی و سایر زبان ها را برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی به طور ویژه با قیمت مناسب در نظر گرفته است. سفارشات خود را می‌توانید ساعات اداری و غیر اداری ثبت کنید.

بیشتر بخوانید