ترجمو

بازنویسی انشا

بازنویسی انشا از سری بازنویسی های دشوار است. چرا که دو عنصر مهارت و خلاقیت هر دو در بازنویسی یک متن ویژه دخالت دارند.

بیشتر بخوانید

ترجمه فیلم

ترجمه فیلم با زیرنویس پیچیدگی های مخصوص به خود را دارد و فقط یک مترجم متخصص می تواند از پس آن بر بیاید.

بیشتر بخوانید

ترجمه صوتی

ترجمه صوتی با ارسال پادکست یکی دیگر از انواع روش های ترجمه می باشد. محتواهای صوتی هم مانند سایر محتواها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند.

بیشتر بخوانید

صفحه آرایی و تایپ

کلیه مشتریان با هر شکل سفارش خدمات صفحه آرایی و تایپ می توانند به ما مراجعه کنند. ثبت سفارش هم به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی انجام می شود.

بیشتر بخوانید

ویراستاری

ویراستاری می تواند باعث شود که محتوا و متنی که نوشته می شود از لحاظ علمی و نگارشی کیفیت بیشتری داشته باشد. از متون نگارشی گرفته تا متون ترجمه شده، نیازمند ویراستاری به صورت حرفه ای می باشند که در این خصوص شرکت ترجمو می تواند به شما کمک بسیار زیادی داشته باشد.

بیشتر بخوانید

بازنویسی

بازنویسی یکی از نیازهای نگارشی و ادبیاتی است که در صورت نیاز می توانید آن را از ترجمو دریافت کنید. مهم ترین نکات و خدمات ترجمو در خصوص بازنویسی چیست و اصولا خدمات ما شامل چه مواردی می شود و ما می توانیم به شما کمک کنیم؟ این سوالی است که شاید برای شما هم پیش آمده باشد.

بیشتر بخوانید

زیرنویس

زیرنویس برای کلیپ ها، فیلم ها و تیزرهایی که به زبانهای فارسی و غیر فارسی تهیه می شوند می تواند یکی از مهم ترین نیازهای روز به شمار آورد. در این مقاله با ما همراه باشید تا در این خصوص با شما صحبت کرده و اطلاعاتی را در خصوص ارائه خدمات زیرنویس توسط ترجمو با شما در میان بگذاریم.

بیشتر بخوانید

صفحه آرایی

برای این که بتوانیم کتاب، مقاله یا حتی فایل های زیبایی داشته باشیم صفحه آرایی یکی از فاکتورهای بسیار مهم شناخته می شود و از این روی توصیه می شود که در خصوص صفحه آرایی اطلاعات بیشتری داشته باشید. در این مقاله با ما همراه باشید تا بیشتر در ارتباط با صفحه آرایی با شما صحبت کنیم.

بیشتر بخوانید

ترجمه فایل صوتی تصویری

ترجمه فایل صوتی و تبدیل آن به متن یکی از زیرشاخه‌های خدمات ترجمه فایل صوتی تصویری به شمار می رود. در ترجمه فایل صوتی، مترجم ابتدا فایل صوتی را گوش می دهد و با تبدیل آن به متن، فرآیند ترجمه را انجام می دهد.

بیشتر بخوانید

ویرایش گرامری مقاله

یکی از مهمترین بخش های ویرایش گرامری مقاله به ویرایش مقالات دانشگاهی اختصاص دارد. همه ما کم و بیش با اهمیت مقالات دانشگاهی و انتشار مقاله در طول دوران تحصیل آشنایی داریم. دانشجویان تحصیلات تکمیلی به انتشار مقالات در ژورنال های معتبر نیاز دارند تا رزومه تحصیلی خود را قوی تر کنند.

بیشتر بخوانید

تولید زیرنویس فیلم و سریال

خدمات تولید زیرنویس فیلم و سریال به چند دسته اصلی تقسیم بندی می شود. یک دسته از فیلم ها و سریال ها همان ویدیوهای سینمایی هستند. انواع فیلم سینمایی با ژانر مختلف و همچنین سریال ها که در کشورهای مختلف تولید شده برای دوبله و پخش آماده می‌شوند.

بیشتر بخوانید

بازنویسی پایان نامه بدون شباهت به متن اصلی

اگر قصد بازنویسی پایان نامه ای را دارید راه را دست آمده اید. موسسه ترجمو آماده ارائه ی خدمات بازنویسی برای پایان نامه می باشد. بازنویسی کردن پایان نامه می تواند کاری وقت گیر باشد که نیاز به فردی متخصص و حرفه ای دارد.

بیشتر بخوانید

تولید زیر نویس کلیپ های تبلیغاتی

موسسه ترجمو برای انجام خدمات ترجمه از مترجمان حرفه‌ای و با تبحر بالایی استفاده می‌کند و همواره کیفیت کار در اقدامی کم‌نظیر برای تولید زیرنویس کلیپ‌های تبلیغاتی که دارای زیرنویس انگلیسی هستند، تخفیف ۵۰ درصدی قائل شده است.

بیشتر بخوانید

تولید زیر نویس برای بازاریابی ویدئویی

امروز بیشتر کاربران اینترنتی از گوشی‌های هوشمند و تبلت جهت گشت‌وگذار و خرید در فضای وب می‌پردازند که آمار نشان داده ویدئو‌هایی با حجم کم بیشتر آن‌ها را به سمت خود جذب کرده است. بنابراین می‌توان از تولید زیرنویس برای بازاریابی ویدئویی استفاده‌ کرد.

بیشتر بخوانید

تولید زیر نویس کلیپ برای اینستاگرام

افراد بیشتر به دنبال کلیپ‌هایی هستند که ترجمه‌ای روان و جذاب داشته و از یک مترجم ماشینی و ناشی استفاده نشده باشد درواقع هر چه کیفیت ترجمه و تولید زیرنویس برای کلیپ‌های اینستاگرام بالاتر باشد، صاحبان صفحات به درآمد بیشتری خواهند رسید.

بیشتر بخوانید

تولید زیر نویس کلیپ های آموزشی

موسسه ترجمو با بیش از ۳۹۰۰۰ مترجم حرفه‌ای انجام امور مربوط به تولید زیرنویس کلیپ‌های آموزشی از صفر تا صد را به عهده می‌گیرد. جهت سفارش توجه کنید که زمان کلیپ‌ها از ۷ دقیقه به بالا انتخاب شود و چنانچه کلیپی دارای زیرنویس انگلیسی باشد شامل تخفیف ۵۰ درصدی هنگام تولید زیرنویس می‌گردد.

بیشتر بخوانید

تولید زیر نویس فیلم های جدید

موسسه ترجمو پیشنهاد می‌کند جهت تولید زیرنویس فیلم‌های جدید به صورت حرفه‌ای از امکانات این موسسه استفاده کنید تا با ارائه فیلم با زیرنویسی متمایز و کیفیتی درجه‌یک، همیشه در صدر انتخاب کاربران قرار بگیرید.

بیشتر بخوانید

دوبله فیلم های تصویری انگلیسی به فارسی و بالعکس

ترجمو به‌عنوان بزرگ‌ترین هلدینگ ترجمه در ایران، با فراهم کردن تمامی ابزارها و شرایط لازم، فضایی را فراهم کرده تا با همکاری ۱۴ هزار مترجم مسلط فوق سرعتی و حرفه‌ای خود، پروژه‌های مربوط به ترجمه و دوبله فیلم‌های تصویری انگلیسی به فارسی و بالعکس را با کیفیتی مثال‌زدنی به انجام برساند.

بیشتر بخوانید

ترجمه و تولید زیر نویس کلیپ های تصویری

ترجمه و تولید زیرنویس کلیپ‌های تصویری به هر زبانی نظیر فارسی به انگلیسی، انگلیسی به فارسی و دیگر زبان‌های رایج دنیا مانند ترکی، عربی، روسی، فرانسوی، آلمانی و غیره در ترجمو امکان‌پذیر است.

بیشتر بخوانید

ترجمه فایل SRT  به زبان فارسی

ترجمو با پشتیبانی از انواع خدمات ترجمه ۳۷ زبان زنده دنیا به یکدیگر، ترجمه فایل SRT به زبان فارسی را در کمترین زمان ممکن با هزینه‌ای پایین و کیفیتی برتر توسط ۱۴ هزار مترجم زبده و حرفه‌ای انجام خواهد داد.

بیشتر بخوانید

پیاده سازی فایل تصویری انگلیسی به زبان فارسی

با ثبت سفارش در ترجمو می‌توان با یک تیر چند نشان زد تا در زمان و هزینه صرفه‌جویی کرد. در ضمن کارشناسان ما ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره رایگان شما درباره شیوه و هزینه پیاده سازی فایل تصویری انگلیسی به زبان فارسی هستند.

بیشتر بخوانید

پیاده سازی فایل صوتی انگلیسی به زبان فارسی

پیاده سازی فایل صوتی انگلیسی به زبان فارسی بنا بر نیاز شما به شکل‌های مختلفی قابل اجرا است، یعنی در ابتدا متقاضی باید بداند که قرار است این فایل در کجا و به چه منظوری استفاده شود.

بیشتر بخوانید

ترجمه رشته ها

ترجمه رشته های تخصصی دانشگاهی به دلیل حساسیت بالایی که دارند، باید مشتریان در زمان سپردن انجام امور ترجمه ی خود، ویژگی های زیادی را مد نظر قرار دهند.

بیشتر بخوانید

ترجمه اینترنتی

در ترجمه اینترنتی ارائه دهنده ی خدمات در مقابل کیفیت خدمات خود برای کاربران مشتریان متعهد می شود که در صورت عدم رضایت آن ها، اقدام به رفع مشکل نماید.

بیشتر بخوانید

ترجمه آنلاین

در مراکز تخصصی ترجمه آنلاین، تمامی مترجمان بعد از ارزیابی ها و آزمون هایی که در زمان استخدامی می گذرانند، در این مراکز استخدام می شوند.

بیشتر بخوانید

سایت ترجمه

سایت ترجمه که اقدام به ارائه ی خدمات ترجمه می نماید، باید از مهارت و کیفیت بالایی در انجام امور ترجمه برخوردار باشد

بیشتر بخوانید

ترجمه

نحوه محاسبه ی هزینه ی نهایی ترجمه یکی از موضوعات بحث برانگیزی می باشد که با توجه به سطح کیفی آن متغیر بوده و متفاوت حساب می شود.

بیشتر بخوانید

ترجمه وبسایت

یکی از مهمترین مزیت استفاده از گوگل ترنسلیت برای ترجمه وبسایت این است که در چند ثانیه، متن مورد نظر شما را به زبان دلخواه ترجمه می کند. این یعنی در کوتاه ترین زمان متوجه می شوید که موضوع نوشته های صفحات مختلف یک وب سایت چیست و آیا برای شما مناسب است یا خیر.

بیشتر بخوانید

ترجمه متن

ترجمو، انواع خدمات ترجمه مقاله علمی به زبان فارسی انگلیسی و سایر زبان ها را برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی به طور ویژه با قیمت مناسب در نظر گرفته است. سفارشات خود را می‌توانید ساعات اداری و غیر اداری ثبت کنید.

بیشتر بخوانید

ترجمه کاتالوگ

. اگر کاتالوگ داشته باشید که به زبانی غیر از فارسی نوشته شده می توانید آن را به زبان فارسی ترجمه کنید. در مقابل، اگر می خواهید کاتالوگ منتشر شده به زبان فارسی را به زبان دیگری نیز منتشر نمایید باز هم این خدمات ترجمه تخصصی به کمک شما می آیند.

بیشتر بخوانید