ترجمو

همایش بیا تو تیم ما

همایش بیا تو تیم ما به شما کمک میکند تا کسب و کار خودت رو راه بندازی. از ایده تا اجرا و جذب سرمایه در این همایش به صورت عملی توضیح داده میشود.

بیشتر بخوانید

ترجمه

نحوه محاسبه ی هزینه ی نهایی ترجمه یکی از موضوعات بحث برانگیزی می باشد که با توجه به سطح کیفی آن متغیر بوده و متفاوت حساب می شود.

بیشتر بخوانید

ترجمه کاتالوگ

. اگر کاتالوگ داشته باشید که به زبانی غیر از فارسی نوشته شده می توانید آن را به زبان فارسی ترجمه کنید. در مقابل، اگر می خواهید کاتالوگ منتشر شده به زبان فارسی را به زبان دیگری نیز منتشر نمایید باز هم این خدمات ترجمه تخصصی به کمک شما می آیند.

بیشتر بخوانید

ترجمه نامه اداری

ترجمه نامه اداری به فارسی زمانی ضرورت دارد که متن اصلی نامه ها به زبان انگلیسی یا یک زبان خارجی دیگر نوشته شده باشد. برخی خدمات شامل بازنویسی یک متن هستند که در آن صورت باز هم باید محتوا و معنی ‌نامه حفظ شود.

بیشتر بخوانید

کارگاه ایده پردازی و اعتبار سنجی ایده های استارتاپی

ذهن ساختار خاصی برای ایده پردازی دارد که به راحتی میتواند تقویت شود. در این دوره شما با اصول اولیه ایده پردازی آشنا خواهید شد. راهکار های عملی ایده پردازی را آموزش میبینید و تمرین میکنید. با ایده ها و استارتاپ های جدید آشنا می شوید و از همه مهمتر با روش های اعتبار سنجی که یاد میگیرید به راحتی میتوان

بیشتر بخوانید

اهمیت ترجمه بروشور به صورت تصویری برای کاربرد آن

موسسه ترجمو با ارائه به‌روزترین شیوه‌ها در خدمات ترجمه، به اهمیت ترجمه بروشور به صورت تصویری برای کاربرد آن واقف است و جهت انجام این قبیل پروژه‌ها از مترجمان با سابقه‌ و تخصص مرتبط در این حوزه استفاده می‌کند.

بیشتر بخوانید

اهمیت ترجمه کاتالوگ در تجارت

ترجمو با دارا بود جامعه آماری بالای ۳۹۰۰۰ مترجم متخصص و با سابقه آمادگی با در نظر گرفتن اهمیت ترجمه کاتالوگ در تجارت، آماده انجام خدمات به تمام متقاضیان است. جهت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات حتماً با کارشناسان ما تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید

نکات مهم در ترجمه کاتالوگ

ترجمو به‌ تمامی کارفرمایان توصیه می‌کند که کار ترجمه کاتالوگ را به یک مترجم با سابقه و حرفه‌ای فعال در بزرگ‌ترین هلدینگ ایران بسپارند، زیرا آن‌ها از نکات مهم در ترجمه کاتالوگ آشنایی کامل داشته و همواره آن‌ها را به کار می‌برند و در این راه کارشناسان ما کار مترجمین را زیر نظر دارند.

بیشتر بخوانید

اهمیت ترجمه کاتالوگ به زبانهای مختلف

موسسه ترجمو به شما توصیه می‌کند از آنجایی که بیشتر کاتالوگ‌ها به زبان اصلی و یا انگلیسی هستند، می‌توانید با ترجمه کاتالوگ به زبان‌های مختلف، محصولات یا خدمات خود را برای تمامی افراد دنیا قابل‌فهم کرده و از این طریق بازاریابی محتوایی انجام دهید.

بیشتر بخوانید

ترجمه بروشور یعنی چی؟

برای ترجمه بروشور نیاز به یک مترجم مسلط و متخصص است که در ترجمو تعداد کثیری وجود دارد که همگی آن‌ها با گذراندن آزمون‌ها و سوابق دسته‌بندی شده‌اند. بنابراین می‌توانید مطمئن باشید که ترجمه بروشور محصولات یا سمینارها به بهترین شکل ممکن انجام خواهد شد.

بیشتر بخوانید

ترجمه نامه های تجاری برای شروع تجارت و پیدا کردن بهترین تامین کننده در خارج از کشور

ترجمه نامه‌های تجاری برای شروع تجارت و پیدا کردن بهترین تأمین‌کننده در خارج از کشور به یک مترجم با تبحر و تسلط فراوان در حوزه بازرگانی نیاز دارد.

بیشتر بخوانید

ترجمه نامه برای ارتباط در شبکه های اجتماعی

ترجمو خدماتی بی‌نظیر و متنوعی را در زمینه ترجمه فراهم کرده است. بیش از ۱۴ هزار مترجم مسئول انجام این خدمات در موسسه بوده که همگی دارای تخصص و تبحر فراوان در زمینه‌های گوناگون هستند.

بیشتر بخوانید

ترجمه نامه برای اخذ پذیرش از دانشگاه  های خارجی

موسسه ترجمو به تمامی دانشجویان، اساتید و متقاضیان بورس تحصیلی توصیه می‌کند، با صرف هزینه‌ای مناسب کار ترجمه نامه برای اخذ پذیرش از دانشگاه‌های خارجی را به مترجمان متخصص و حرفه‌ای که تعداد کثیری از آنان در این موسسه مشغول به کار هستند، بسپارند تا درخواست آن‌ها به شیوه‌ای صحیح و درست مطرح گردد.

بیشتر بخوانید

ترجمه نامه اداری برای استخدام

ترجمه نامه اداری برای استخدام در کشورهای مختلف به ۳۷ زبان زنده دنیا نظیر عربی، انگلیسی، چینی، کردی، ترکی، آلمانی و غیره در موسسه ترجمو در کمترین زمان با هزینه‌ای مناسب میسر و امکان‌پذیر است.

بیشتر بخوانید

تاثیر صحت و سرعت ترجمه نامه های اداری در تجارت بین المللی

ترجمو به شما پیشنهاد می‌کنند تا برای یک‌بار هم که شده ترجمه نامه‌های اداری خود را به بیش از ۱۴ هزار مترجم حرفه‌ای و متخصص در تمام رشته‌های دانشگاهی شاغل در این موسسه بسپارید تا با استفاده از شیوه مدرن ثبت سفارش آنلاین و صدور فاکتور در عرض ۱۰ دقیقه، در اسرع وقت نامه شما ترجمه و تحویلتان گردد.

بیشتر بخوانید

ترجمه وب سایت برای صادرات

ترجمو با رویکردی منحصربه‌فرد این مهم را سرلوحه کار خود قرار داده و پروژه‌های ترجمه‌ای را به متخصص و دانش‌آموخته همان رشته می‌سپارد تا در کمترین زمان با بهترین کیفیت ترجمه وب سایت برای صادرات یا هر مطلب دیگری را انجام دهند.

بیشتر بخوانید

ترجمه وب سایت به زبان روسی

تجربه ثابت کرده که ترجمه وب سایت به زبان روسی را به مترجمان ترجمو بسپارید. چون مترجم در این هلدینگ با محاسبات میلی‌متری و گذراندن آزمون‌های تخصصی آنلاین انتخاب شده و درجه‌بندی می‌شوند.

بیشتر بخوانید

ترجمه وب سایت به زبان ترکی

.ترجمو به کمک ۱۴ هزار مترجم خود کار دوزبانه کردن وب‌سایت‌ها را در با کیفیت بالا فوری و ارزان انجام می‌دهد تا صاحبان کسب‌وکارهای بین‌المللی بتوانند با خیال راحت در فضای مجازی فعالیت کرده و از طریق آن به درآمد بالاتری دست پیدا کنند.

بیشتر بخوانید

ترجمه وب سایت به زبان عربی

ترجمو با داشتن ۱۴ هزار مترجم در تمامی رشته‌های تخصصی، ضامن ترجمه‌هایی استاندارد و با ویژگی‌های مورد انتظار شما است‌ همچنین حق انتخاب مترجم را در اختیار شما قرار داده تا با خواندن نمونه کارهای آن‌ها بهترین فرد را برای ترجمه وب سایت به زبان عربی پیدا کنید. جهت نحوه سفارش با کارشناسان ما تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید

ترجمه وب سایت به زبان انگلیسی

ترجمو به‌عنوان بزرگ‌ترین مرکز ترجمه ایران با نمایندگی‌های فراوان در سراسر کشور، سفارش ترجمه وب سایت به زبان انگلیسی را از شرکت‌های طراحی سایت یا صاحبان وب‌سایت‌ها در کوتاه‌ترین زمان و هزینه‌ای پایین به‌ دور از خطا و اشتباهی انجام می‌دهد.

بیشتر بخوانید